MA Міннесота, MN - MA програм MA Міннесота, MN, Міннесота, MN

MA Міннесота, MN - MA програм MA Міннесота, MN, Міннесота, MN

Магістр

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

Назва штату Міннесота є похідним від слова "Дакота", яке означає «небесно-тоновані води». Вода, ліси, парки, місця пустелі забезпечити численних розваг для жителів і особливо студенти. Більше 35 коледжів / університетів і більше 20 приватних коледжів пропонують вищі навчальні заклади в державі.

MA Міннесота, MN - Візьміть MA Міннесота, MN. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Master of Arts in Teaching (MAT) (Teacher Preparation)

Walden University
Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Minneapolis

Перетіть свою пристрасть до навчання в повноцінну кар'єру як перший вчитель, зараховуючи програму магістра мистецтв Вальдена до викладання (MAT). [+]

. [-]