MA Західна Віргінія, WV - MA програм MA Західна Віргінія, WV, Західна Віргінія, WV

MA Західна Віргінія, WV - MA програм MA Західна Віргінія, WV, Західна Віргінія, WV

Магістр

MA прикладної лінгвістики є найбільш поширеною з числа майстрів, або МА, як їх зазвичай називають, які мають більш високу концентрацію з науки і приділяти менше уваги шкільної практики.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

Західна Вірджинія є одним з 50 американських штатів Пенсільванія, який межує на півночі і займає 38-м самим густонаселеним штатом. Столицею є місто Чарльстон і має гарний краєвид, що складається з гірських хребтів. Він має більш ніж 30 університетах та вищих навчальних закладах у межах його кордонів.

MA Західна Віргінія, WV - Візьміть MA Західна Віргінія, WV. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

дослідження ма ЗМІ

West Virginia State University
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Charleston

MA в медіа-досліджень є комплексний, міждисциплінарний програма призначена для студентів з традиційної освіти студентів і деяким досвідом в галузі комунікацій і цифрових засобів масової інформації. [+]

The MA в медіа-досліджень є комплексний, міждисциплінарний програма призначена для студентів з традиційної освіти студентів і деяким досвідом в галузі комунікацій і цифрових засобів масової інформації.

Випускники з таким ступенем, єдиний в Західній Вірджинії, ідеально підходить, щоб скористатися розширюються можливостями роботи в області графічного дизайну, цифровий відео-продукції, інтерактивних засобів масової інформації та мультимедійної продукції, електронні видання, і он-лайн інформаційні послуги. Випускники Media Studies готові до кар'єри в якості фахівців зв'язку в таких місцях, як комерції та промисловості, освіти і розваг, а також уряду і не-для некомерційного сектора. Випускники також готові продовжити свою дипломну роботу до докторського ступеня. Студенти будуть випускнику Дизайн, технічна та навичок критичного і буде добре оснащені для вирішення численних проблем, з якими стикаються корпорацій, малих підприємств, державних установ, некомерційних організацій та освітніх установ, вони ризикують в цифрову епоху.... [-]