Filter
Програми магістратури мистецтв
Північна Америка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Історіографія Північна Америка - Історіографія програми МВА Північна Америка

Ступінь магістра мистецтв або MA, присуджується випускникам після успішного закінчення навчання протягом одного або двох років за такими спеціальностями як історія, англійська мова або інші дисципліни в області мистецтв і гуманітарних наук. В рамках програм MA зазвичай пропонуються як загальні лекційні курси, так і практичні заняття.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Історіографія Північна Америка - Візьміть Історіографія Північна Америка. Отримати всі програми Історіографія та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Історіографія, Північна Америка

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Тип навчання
Форма навчання
Drew University

Аспірантура з історії та культури спеціалізується на культурній та інтелектуальній історії, з великим акцентом на міждисциплінарну роботу. Хоча географічний фокус залишає ... [+]

Формуйте історію.

Аспірантура з історії та культури спеціалізується на культурній та інтелектуальній історії, з великим акцентом на міждисциплінарну роботу. Хоча географічний фокус залишається європейським і американським, курс навчання підкреслює виробництво і поширення знань у глобальному контексті. Студенти навчаються розглянути цілий ряд інтелектуальних і культурних проблем, що виникають в сучасній актуальності з різних дисциплінарних перспектив.... [-]

США Медісон
інформація
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою