Програми Управління інноваціями, Пошук кращих програм MA тут! - Управління інноваціями

Майстер мистецтв (MA) - це ступінь магістра, який зазвичай завершується приблизно через два роки. Вона зазвичай зосереджується на гуманітарних та суспільних науках і надається після курсу навчання, який може включати в… Детальніше

Майстер мистецтв (MA) - це ступінь магістра, який зазвичай завершується приблизно через два роки. Вона зазвичай зосереджується на гуманітарних та суспільних науках і надається після курсу навчання, який може включати в себе вивчення класу, дослідження, іспити або їх поєднання.

Що таке магістр інноваційного менеджменту? Студенти підготуються до того, щоб сьогодні взяти на себе діловий світ, орієнтуючись на майбутнє. Інноваційний менеджмент поєднує творчий потенціал, організацію та підприємницьку діяльність, щоб оперативно та ефективно реагувати на сили на ринку, щоб дати компаніям перевагу в розробці продукту чи ідеї. Це може бути важливим для запуску, але більші компанії прагнуть до управління інноваціями, щоб вони стали більш чутливими до постійно змінюваного ринку.

Ступінь магістра готує студентів, надаючи їм різноманітний набір навичок, який дозволяє їм керувати та виконувати різні унікальні та захоплюючі бізнес-моделі. Більше компаній відкидають старі пробні і справжні способи ведення бізнесу та шукають способи виділитися.

Більшість магістерських програм тривають близько двох років, а деякі навіть включають можливості для навчання за кордоном. Витрати можуть сильно відрізнятися від школи до школи, хоча деякі з них можуть запропонувати стипендії. Щоб добре подумати про витрати, які ви можете очікувати, зв'яжіться зі школами, які ви вивчаєте.

Різноманітність дисципліни може призвести до створення робочих місць у невеликих початківців, які потребують керівництва, або у великих компаніях, які бажають бути більш конкурентоспроможними. Комбінація концептуалізації та навичок управління готує студентів взяти на себе керівні функції та контролювати міжнародні проекти. Більшість прогнозів очікують, що попит на фахівців з інноваційного менеджменту швидко зростатиме в Європі та США. Деякі студенти переслідують цей ступінь у процесі підготовки до створення власних компаній.

Зростаюча кількість університетів по всьому світу пропонують ступінь магістра в галузі управління інноваціями, що робить його все більш легким у виборі програми, яка найкращим чином відповідає вашим інтересам та потребам. Якщо вам потрібна певна гнучкість у вашому розкладі, онлайн-варіант може бути для вас правильним. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
University of Applied Sciences Europe
Berlin, Німеччина

Ця нова магістерська програма «Інноваційний менеджмент дизайну» позиціонується прямо на перетині дизайну та бізнесу. Вона хоче формувати людей, які сприймають ці складні, швид ... +

Ця нова магістерська програма «Інноваційний менеджмент дизайну» позиціонується прямо на перетині дизайну та бізнесу. Вона хоче формувати людей, які сприймають ці складні, швидкі виклики, і які приймають інтегрований підхід зі стратегіями, які поєднують найкраще з дизайну, бізнесу та технологій. -
MA
Денне навчання
2 семестри
англійська
Кампус
 
University of Tartu
Tartu, Естонія

Програма навчає фахівців, здатних реалізувати ІКТ-рішень для процесів управління підприємств.

Програма навчає фахівців, здатних реалізувати ІКТ-рішень для процесів управління підприємств. -
MA
Денне навчання
2 років
англійська
Кампус