Програми Політична історія, Пошук кращих програм MA тут! - Політична історія

Багато студентів здобувають ступінь магістра на наступний рівень. Залежно від основних, студенти можуть пройти один або більше років, щоб закінчити ступінь. Програми можуть вимагати написання дисертації або усного в… Детальніше

Багато студентів здобувають ступінь магістра на наступний рівень. Залежно від основних, студенти можуть пройти один або більше років, щоб закінчити ступінь. Програми можуть вимагати написання дисертації або усного виступу, перш ніж учасники зможуть закінчити навчання.

Що таке магістр політичної історії? Студенти, які переслідують цей ступінь, можуть дізнатись, як політичні інститути протягом всієї історії вплинули на суспільство та їхню здатність досягти багатства, будувати безпеку та забезпечувати громадянам свободу та справедливість. Заняття можуть охоплювати, як різні політичні структури підтримують економічну, соціальну справедливість та правові системи країни. Інші галузі навчання можуть включати торгові угоди, міжнародні відносини, міграцію, глобалізацію та культурні зіткнення.

Випускники можуть застосовувати передові порівняльні дослідницькі навички та довгострокові методи аналізу протягом всієї своєї кар'єри. Вони також можуть навчитися поєднувати точка даних з метою формування теорій, плюс навички для формулювання переконливих аргументів на підтримку висновків, досягнутих через їх дослідження.

Тривалість програми ступеня, місця розташування школи, типи пропонованого контенту та того, чи класи беруться на кампусі або віддалено, можуть впливати на навчання та гонорари для завершення вищої освіти. Витрати також можуть відрізнятися, коли ступені отримуються за сумісництвом.

Багато випускників шукають кар'єри як політиків, обраних посадових осіб або помічників законодавства, або можуть займати посади аналітиків політики, політичних аналітиків, військових аналітиків або старших наукових співробітників для державних органів влади. Інші, хто любить писати, можуть знайти роботу як журналіста чи редактора політичних журналів. Учні також можуть обрати гідну кар'єру, яка працює як директора політики або виконавчі директори для неурядових організацій (НУО) або державно-приватних партнерств, або як політичні консультанти для державних або приватних організацій.

Багато градусів можна заробити в Інтернеті, інші пропонуються особисто або як комбінація класних робіт та дистанційного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Utrecht University
Utrecht, Нідерланди

Під час магістерської програми «Історія політики та суспільства» ви придбаєте знання та інструменти для продуманого мислення минулого, щоб скористатися теперішнім. ... +

Під час магістерської програми «Історія політики та суспільства» ви придбаєте знання та інструменти для продуманого мислення минулого, щоб скористатися теперішнім. -
MA
Денне навчання
Заочне навчання
англійська, нідерландський
Вер 2020
Кампус