Filter
Програми магістратури мистецтв
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Науки про життя Europa - Науки про життя програми МВА Europa

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Біологія і науки про живу природу часто готують студентів до кар'єри в медичній сфері. Іноді програми будуть поєднувати заняття з біології людини з класами в фізики, хімії і навіть геології, щоб допомогти студентам дізнатися, як живі організми працюють разом.

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

Науки про життя Europa - Візьміть Науки про життя Europa. Отримати всі програми Науки про життя та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Науки про життя, Europa

Hartpury College, University of West England

Завдяки поєднанню основних чистих бізнес-модулів, розроблених в шановних Bristol Business School і коням бізнес конкретних модулів, ці програми ... [+]

Управління MA / PgCert / PgDip Конярство Бізнес

Завдяки поєднанню основних чистих бізнес-модулів, розроблених шановним Брістоль бізнес-школи і бізнес коней спеціальних модулів, ці програми були розроблені, щоб розвивати своє розуміння коні промисловості. МА також допоможе вам визначити можливості для кар'єрного зростання, доступних в галузі з точки зору управління бізнесом.

Протягом усієї програми ми обговоримо роль кінного спорту як спорту, аналізувати структуру коней промисловості, як на національному, так і на міжнародному, і обговорити актуальні питання, що стосуються стратегічного розвитку кінської промисловості.... [-]

Великобританія Gloucester
Серпень 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою