$close

Фільтри

Див. результати

Програми Медичне право, Пошук кращих програм MA тут! - Медичне право

Заробіток ступінь магістра мистецтв (MA) означає студента, як закінчив аспірантуру освітню програму, що, як правило, триває від одного до трьох років. Частина часу і відвідуваності повний робочий день варіанти, як прави… Детальніше

Заробіток ступінь магістра мистецтв (MA) означає студента, як закінчив аспірантуру освітню програму, що, як правило, триває від одного до трьох років. Частина часу і відвідуваності повний робочий день варіанти, як правило, пропонується, щоб для студентів, щоб збалансувати їх навчання з їх трудового життя. Отримання майстер 'и ступінь зазвичай включає в себе надійну навчальних і дослідницьких програм.

Що М.А. в медичній закону? Даний майстер 'и ступінь включає в себе глибоке дослідження про те, як правові та етичні питання, впливають на медичну галузь. Він готує фахівців у галузі охорони здоров'я та адвокатів, так, щоб вирішувати складні проблеми, які промисловість стикаються з щоденними. Є незліченна безліч сумнівних практик у світі охорони здоров'я, які повинні бути розглянуті в освічених фахівців. Майстер медичне право 's надає студентам знання біоетики та, як соціальні проблеми впливають на людей, які потребують допомоги.

Беручи курси в медичному праві робить випускникам добре округлені та поінформовані люди, які можуть вирішити проблеми і покращити життя інших людей. Вчений ступінь і збільшує шанси на більш високу заробітну плату і більше задовольняють кар'єри.

Навчання для майстер 'и в медичному праві розрізняється залежно від школи. Ці ступеня пропонуються в усьому світі. Витрати і збори варіюються широко через це.

Ті, хто випускник зі ступенем в медичному праві, як правило, знайти роботу в якості фахівців у галузі охорони здоров'я. Помічники, лікарі, медсестри, і лікарі всі можливі шляхи кар'єрного росту для випускників. Це дозволяє на здатність приймати більш зважені рішення, ніж інших фахівців охорони здоров'я без міри, що має справу з правовими та етичними проблемами. Інші стають медичні адвокати, судові медсестри, або судово-патологоанатоми, які працюють у правовому полі, але спеціалізуються в медичних питаннях, пов'язаних з.

Дізнавшись про це майстер 'и ступеня тільки перший крок.Якщо ви 'повторно зацікавлені в становленні випускника зі ступенем магістра в медичній закону, тримати досліджуючи школи, які пропонують цей ступінь. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
St Mary’s University Twickenham, London
Twickenham, Великобританія

Цей заснований магістерський курс озброює вас навичками для оцінки етичних, правових, соціальних і духовних аспектів досягнень медицини та пов’язаних з ними технологій. Випуск ... +

Цей заснований магістерський курс озброює вас навичками для оцінки етичних, правових, соціальних і духовних аспектів досягнень медицини та пов’язаних з ними технологій. Випускники, які зараз працюють у своїх національних комітетах з біоетики. Як нинішні студенти, так і випускники регулярно публікуються в рецензійних журналах. Існують гнучкі варіанти повної або двох-трьохрічної неповної зайнятості з можливістю вибору на місці або змішаного дистанційного навчання. Пріоритет ставиться на побудову процвітаючих навчальних спільнот між студентами та викладачами. Чому St Mary's? У St Mary's наша мультидисциплінарна команда експертів з етики з досвідом у галузі права, медицини, філософії та теології гарантує, що кожен студент має шанс отримати глибоке розуміння основ етичних принципів та їх застосування. Ми надаємо високий пріоритет побудові навчальної спільноти між студентами та викладачами, що дозволяє обмінюватися ідеями та поглядами для процвітання. Персональні репетитори будуть підтримувати вас протягом усього навчання, надаючи навчальні вказівки, які допоможуть вам досягти найкращого прогресу та допомогти скласти карту вашого кар’єрного розвитку. Успіх наших студентів у здобутті докторської дисертації, опублікуванні робіт та просуванні своєї кар’єри в галузі біомедичної етики та суміжних галузях – підтверджує ефективність цього підходу. Магістр біоетики та медичного права пропонується як неповний робочий день (зазвичай протягом двох або трьох років), так і повний робочий день (понад один рік). Ця структура має велику перевагу в тому, що є гнучкістю, що дозволяє вам перемикатися між вашим початковим рішенням про навчання на магістра, PGDip або PGCert. Цілі та результати Заохочувати повагу до людської гідності та життя людей, як це розуміється в традиції Гіппократа/іудео-християнської традиції, шляхом забезпечення ґрунтовного академічного розуміння основних проблем та конкуруючих шкіл сучасної біоетики. Зробити значний внесок у місію Університету Святої Марії, спрямовану на розвиток цілісної особистості та надання можливостей її спільноті мати позитивний вплив на світ. Ознайомити своїх студентів з безліччю академічних і практичних підходів до біоетичних питань і заохотити їх вивчати всі підходи з академічною суворістю і чутливістю. Сприяти академічним дослідженням біоетики в контексті Гіппократа/іудео-християнства з усвідомленням екуменічного та міжконфесійного значення співпраці в питаннях правосуддя. Надати медичним працівникам і тим, хто викладає етичні предмети, інтелектуальні ресурси для критичного роздуму над етичними проблемами сучасної медицини. Розвиватися як центр діалогу та роздумів для тих, хто є в Католицькій Церкві, прихильників інших християнських традицій та інших віросповідань або жодної, щоб досліджувати тему загального людства, а отже, сприяти розвитку культури життя. -
MA
Денна
заочно
англійська
Вер 2022
Кампус