Filter
Програми магістратури мистецтв
Швеція Malmö Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Malmö - MA програм MA Malmö, Malmö

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

Швеція (Sverige) є найбільшим у країнах Північної Європи, з населенням близько 9,5 млн. чоловік. Вона межує з Норвегією та Фінляндією і з'єднана з Данією через міст Ересунн (Öresundsbron). Швеція має сильну традицію бути відкритим, все ж обережний країни.

Мальме є столицею Сконе, Швеція. Це сидіння місто муніципалітету Мальме і має більш ніж 600 000 чоловік. У цього є кілька університетів і ряд інших вищих навчальних закладів.

MA Malmö - Візьміть MA Malmö. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Lund University

Ця програма магістра має три спеціалізації: Композиція та композиція, Орган і клавіатура, Вокальна музика та хор. Нашою метою є подальша освіта музикантів, які володіють ... [+]

Програма магістра в церковній музиці має три спеціалізації: Композиція та композиція , Орган та клавіатура , Вокальна музика та хор .

Програма має на меті виховання музикантів, які мають високі мистецькі, освітні та професійні здібності. По завершенні програми студент повинен володіти передовими знаннями та навичками, щоб працювати в межах різних функцій і зобов'язань професійного музиканта - як соліст, член створеного ансамблю, або як церковний музикант у Церкви або в межах інших конфесій. Студент повинен також розробити навички, необхідні для подальших або поглиблених досліджень, які в значній мірі є автономними. Крім того, після завершення програми, студент повинен набути всебічних підприємницьких навичок, які збільшують його / її професійну універсальність у постійно змінюваному церковному і культурному житті.... [-]

Швеція Malmö
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою