Filter
Програми магістратури мистецтв
Франція Rennes-en-Grenouilles Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Rennes-en-Grenouilles - MA програм MA Rennes-en-Grenouilles, Rennes-en-Grenouilles

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Розташований на схід від міста Бретані на північному заході Франції Ренн, який є столицею регіону Бретань. Він знаходитися поряд з часів Римської імперії. Ренн є домом для більше 200 000 чоловік.У місті є два головних університетів саме Університет Ренн 1 і Університет Ренн 2

MA Rennes-en-Grenouilles - Візьміть MA Rennes-en-Grenouilles. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Франція
Rennes-en-Grenouilles
Тип навчання
Форма навчання
Rennes School of Business

Магістр міжнародного бізнесу покликана забезпечити студентів, проведення першого ступеня в бізнес-досліджень з твердим заземлення в основних елементів ведення бізнесу на ... [+]

Магістр в галузі міжнародного бізнесу МАІБ

Магістр міжнародного бізнесу (МАІБ) спрямована на надання студентам, проведення першого ступеня в бізнес-досліджень, або тісно пов'язаний з ним питання, з твердою заземлення в основних елементів ведення бізнесу на міжнародному рівні, зокрема на розвиток міжнародної стратегії в мультикультурному Контекст.

Мова навчання: Англійська... [-]

Франція Rennes-en-Grenouilles
інформація
Денне навчання
16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою