Заочне навчання Фотографія Норвіч - Фотографія програм Фотографія Норвіч, Норвіч

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики. Є багато можли… Детальніше

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Є багато можливостей, доступних для тих, хто хоче вивчати фотографію, з програмами, доступними в усьому, від портретної до фотожурналістики. Студенти, як правило дізнатися про теми, таких як склад і обробки зображень.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Норвіч був серед чотирьох фіналістів престижного титулу Великобританії місто культури в 2010 році, і в 2012 році, він став першим в ЮНЕСКО місто Англії літератури. Існують також різні установи третинного освіти.

Заочне навчання Фотографія Норвіч - Візьміть Фотографія Норвіч. Отримати всі Фотографія програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Згорнути
Norwich University of the Arts
Norwich, Великобританія

Інновація вашої практики та розвиток критично інформованих перспектив є основними принципами нашого магістра магістра фотографії. ... +

Інновація вашої практики та розвиток критично інформованих перспектив є основними принципами нашого магістра магістра фотографії. -
MA
Денне навчання
Заочне навчання
англійська
Вер 2020
Кампус