MASTERSTUDIES

Управління інформаційними технологіями Європа - Управління інформаційними технологіями програми МВА Європа

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Студенти, котрі цікавляться кар'єрою як розробник програмних додатків, адміністратором бази даних або аналітиком комп'ютерних систем, можуть розглянути вивчення управління інформаційними технологіями. Курсова робота зазвичай включає в себе вивчення комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, кібербезпеки та розробку комп'ютерних програм.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Управління інформаційними технологіями Європа - Візьміть Управління інформаційними технологіями Європа. Отримати всі програми Управління інформаційними технологіями та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління інформаційними технологіями, Європа Filter

Магістр ІТ-менеджменту

IUBH University of Applied Sciences
MA
Вер 2020
<
Денна
<
2 семестри
англійська
Кампус

Інформація - найважливіший актив для компаній. Але хто вирішує, яка інформація цінна? Як ви максимально використовуєте інформацію? І які технології можна ефективно використову ...

Детальніше