MASTERSTUDIES

Управління інформаційними технологіями Азія - Управління інформаційними технологіями програми МВА Азія

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

Студенти з управління інформаційними технологіями часто вивчають різноманітну технологічну інформацію, включаючи обробку баз даних, комп'ютерні мови та використання інформаційних систем у бізнес-стратегії. Ці програми можуть підготувати студентів до вигідних кар'єрів у зростаючій області інформаційних технологій.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Управління інформаційними технологіями Азія - Візьміть Управління інформаційними технологіями Азія. Отримати всі програми Управління інформаційними технологіями та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління інформаційними технологіями, Азія Filter

International Black Sea University
MA
Сер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Вартість навчання для іноземних студентів: 3000 доларів США

Детальніше