$close

Фільтри

Див. результати

Програми Управління парками та відпочинком, Пошук кращих програм MA тут! - Управління парками та відпочинком

Студенти, які вже мають вищу освіту і хотіли б продовжити свою освіту, можуть вибрати, щоб переслідувати ступінь магістра мистецтв. Ця програма пропонується в різних областях і, як правило, займає чотири роки, щоб закін… Детальніше

Студенти, які вже мають вищу освіту і хотіли б продовжити свою освіту, можуть вибрати, щоб переслідувати ступінь магістра мистецтв. Ця програма пропонується в різних областях і, як правило, займає чотири роки, щоб закінчити.

Що таке магістра в галузі парків і місць відпочинку управління? Ця програма готує студентів до адміністрації різних обов'язків, пов'язаних з рекреаційних парків і споруд. Більшість курсів навчання буде включати в себе як загальні бізнес-класи і ті, які пов'язані з відпочинком. Теми, пропоновані в навчальній програмі може охоплювати управління людськими ресурсами, реклама, бізнес-операцій, складання бюджету, планування програм, основи в зоні відпочинку і комерційного управління відпочинку. Студенти часто вивчають за допомогою класних лекцій і дискусій, а також за допомогою практичних установок на місцевих об'єктах і парках.

Є безліч переваг для студентів, які проводять цю ступінь.Навички управління досвід буде підготувати їх до кар'єри в багатьох ролях лідерства, а також можливості для кар'єрного зростання величезні.

Студенти завжди повинні запитати про навчання і зборів при розгляді питання про застосування до конкретної програми. Оскільки ця ступінь доступна на різних міжнародних місцях, загальна вартість може змінюватися зовсім небагато. Запитуючи про фінансові потреби, студенти можуть також хочуть, щоб дізнатися про можливості фінансової допомоги, таких як кредити і стипендії.

Студенти, які закінчують зі ступенем магістра в парках і управління відпочинку можуть вибрати з безлічі професій. Роботодавці можуть включати в себе приватні курорти, громадський бази відпочинку і парків, виправні установи, федеральні агентства управління земельними ресурсами, будинки для людей похилого віку, фітнес-центри, некомерційні організації та відпочинку індустрії туризму.Конкретні назви посад включають адміністратора Служби національних парків, муніципальних парків і відпочинку директор, професор університету, комісар міського планування, старший директор діяльності, курорт, керівник дикої природи і директор екологічного та відпочинку на природі.

Використовуючи нашу інтерактивну базу даних для пошуку шкіл легко. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Prescott College
Прескотт, США

Як поінформовані фахівці, викладачі на відкритому повітрі є критично мислителями, які можуть підтримати позитивні зміни в окремих людях, організаціях та суспільстві. Педагоги, ... +

Як поінформовані фахівці, викладачі на відкритому повітрі є критично мислителями, які можуть підтримати позитивні зміни в окремих людях, організаціях та суспільстві. Педагоги, які працюють на свіжому повітрі, розуміють екологічні та людські системи та допомагають вирішити деякі виклики, що стоять сьогодні перед суспільством, зокрема проблеми охорони здоров’я, екології, соціальної справедливості та стійкості. -
MA
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн