Filter
Програми магістратури мистецтв
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Тихоокеанські дослідження Europa - Тихоокеанські дослідження програми МВА Europa

Магістрів, широко відомий як MA, є аспірантуру тривалістю не менше одного року, а іноді й двох років, їх навчають градусів зазвичай вимагає деякого фактичного дослідження. MA є найбільш загальна назва для ступеня магістра і часто використовується.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Тихоокеанські дослідження Europa - Візьміть Тихоокеанські дослідження Europa. Отримати всі програми Тихоокеанські дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Тихоокеанські дослідження, Europa

SOAS University of London

Цей ступінь є способом об'єднання великої кількості модулів з Тихоокеанської Азії, які зараз пропонуються в магістерських програмах SOAS для китайських студій, японських ... [+]

Режим відвідування: повний або неповний робочий день

Регіон, відомий як "Тихоокеанська Азія", можна визначити різними способами, але "основними" країнами є Китай, Японія, Корея та країни АСЕАН (Індонезія, Малайзія, Сінгапур, Таїланд, Бруней, В'єтнам, Лаос, М'янма та Філіппіни ). Разом вони складають один з найрізноманітніших та найважливіших регіонів світу.

SOAS має більше досвіду в цій частині світу, ніж будь-яка інша установа в Західній Європі; Дійсно, в будь-якій точці світу є дуже мало місць, які можуть похвалитися тим же досвідом.... [-]

Великобританія Лондон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою