MASTERSTUDIES

Програми Технології, Пошук кращих програм MA тут! - Технології

Після отримання ступеня бакалавра, багато студентів вирішили заробити майстер мистецтв. Магістр має вищу освіту в конкретній темі, пов'язаній з галузями соціальних наук або гуманітарних наук, і це зазвичай триває два роки, щоб завершити.

Що таке MA в технології? Технологія - це широке та широке поле, пов'язане з інформатикою. Цей тип програми ступеню зазвичай включає в себе концентрації або спеціальні факультативи, які може вибрати студент, щоб отримати більш інтенсивне навчання конкретного предмету в технології. Ці спеціалізації можуть включати розробку програмного забезпечення, кібербезпеку та технічне обслуговування обладнання.

Після отримання ступеня в галузі технології, студенти можуть отримати різноманітні корисні навички, які після багатьох роботодавців. Студенти можуть практикувати аналітичні навички та навчитися творчо вирішувати технологічні проблеми. Такі студенти також, як правило, дуже організовані та ефективні в своїх особистих інтересах.

Загальна вартість заробітку магістра в галузі технологій може залежати від різних змінних, таких як тип університету та тривалість програми. Багато університетів також пропонують можливості для роботи та навчання, а також стипендії, які допоможуть компенсувати витрати на отримання ступеня.

Багато студентів з ступенем бакалавра можуть конкурувати за якісні початкові посади в галузі технологій, але студенти з вищою мірою, такі як магістра, зазвичай є більш кваліфікованими для високооплачуваних керівних посад. Деякі потенційні посади включають менеджер з мереж, менеджер з інформаційних технологій, системний аналітик та системний директор. Є численні спеціалісти та керівні посади, яких може навчати студент, а також студенти можуть використовувати магістра технології, щоб підготувати їх до інших пов'язаних кар'єрів у програмуванні, кібербезпеки або веб-дизайні.

Тисячі університетів у всьому світі пропонують магістерські програми. Ви навіть можете вивчати технології з дому з онлайновими курсами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Технології Filter

MA Управління розумним містом

University of Europe for Applied Sciences
MA
<
Денна
<
4 семестри
англійська
німецький
Кампус

Майбутнє розумного життя та праці стало реальністю; життя стає зеленішим, ефективнішим та базується на більшій мережі ресурсів. Незалежно від того, чи є це громадський транспо ...

Детальніше

ма в галузі комунікації, культури та технологій

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences
MA
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;3 років
англійська
Кампус

Програма CCT заохочує студентів з різними знаннями та перспективами працювати разом, щоб визначити можливості та проблеми, що виникають у зв'язку з новими технологіями. ...

Детальніше