MASTERSTUDIES

Програми Технологічний менеджмент, Пошук кращих програм MA тут! - Технологічний менеджмент

Багато хто студенти після закінчення бакалавра вирішують продовжувати навчання в магістратурі (MA), щоб продовжити свою кар'єру або готуватися до більш просунутої академічної роботи в докторських програмах. Магістратура відображає спеціалізовані знання випускника в галузі науки або галузі професійної практики.

Завдяки швидкій еволюції та розширенню технологій та їх застосування, попит зростає для фахівців, які мають досвід управління бізнесом та технології. Що таке Магістр технологій управління? Цей прогресивний ступінь розвиває критичне мислення студентів, вирішення проблем та лідерські навички в контексті інформаційних технологій (ІТ). Студенти розробляють спеціальні знання практичних бізнес-застосувань технологічних навичок та концепцій.

Випускники магістра в галузі управління технологіями можуть вміти позиціонувати себе за значно вищу зарплату, оскільки вони розвивають досвід у цій передовій галузі. Вони, ймовірно, розширюють свої можливості для кар'єри, оскільки існує багато можливостей для застосування навичок та концепцій, отриманих в ході цього навчання.

Важко описати вартість придбання магістра в галузі управління технологіями; Вартість широко відрізняється від однієї програми до іншої. Цей ступінь може тривати від одного до двох років, і студенти повинні порівнювати програми з метою визначення приблизно того, які їхні кінцеві витрати.

Після отримання магістерської програми з управління технологіями випускники можуть розраховувати на те, щоб мати змогу забезпечувати управління посадами в спеціалізованих галузях у сфері інформаційних технологій. Наприклад, випускники можуть працювати в управлінні корпоративними базами даних, забезпечувати безпеку даних, створювати і керувати великими програмами для збору даних або мінімізувати ризик несприятливих подій. Вони будуть знати, як керувати складними системами та керувати ними, використовувати можливості для розвитку доходів та створювати креативні рішення для різних бізнес-задач.

Якщо ваш інтерес до управління бізнесом та інформаційних технологій приведе вас до вивчення можливості отримання ступеня магістра в галузі управління технологіями, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією вибраної вами школи, заповнивши бланк заявки.

 

 

4 Результати в Технологічний менеджмент Filter

M.A. Smart City Management

University of Applied Sciences Europe
MA
Бер 2021
<
Денна
<
4 семестри
28 Лют 2021
англійська
німецький
Кампус

The future of smart living and working has become reality; life is becoming greener, more efficient, and based on a bigger network of resources. Whether it's 5G-based driverle ...

Детальніше

Магістр технологій управління та цифрової трансформації

Tallinn University of Technology
MA
01 Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Основна увага програми полягає в розумінні цифрових технологій, як ключових факторів розвитку публічних та приватних секторів у всьому світі, а також про те, як забезпечити оц ...

Детальніше

Майстер в області інновацій і технологій управління

University of Tartu
MA
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Програма навчає фахівців, здатних реалізувати ІКТ-рішень для процесів управління підприємств.

Детальніше

Магістр мистецтв з управління технологіями

United International Business Schools
MA
<
Денна
<
заочно
<
9&nbsp;-&nbsp;36 місяці
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Наш академічний календар базується на квартальній системі (1 квартал = 10 тижнів). Завдяки гнучкій структурі та модульному дизайну програми, починаючи з кожного кварталу та ко ...

Детальніше