MASTERSTUDIES

Програми Технологічна політика, Пошук кращих програм MA тут! - Технологічна політика

Майстерність може виявитися корисною для багатьох різних людей. З сьогоднішнім ринку праці практично важливо, щоб у вас була частина вищої освіти. Незалежно від того, чи є ви новим з бакалаврських ступенів або хочете розвинути вашу поточну кар'єру, ступінь магістра може допомогти вам надати той вигляд, який вам потрібно.

Багато хто може задатися питанням: "Що таке магістр в галузі магістра технологій?" Це програма, яка готує людей домінувати в галузі технологій. Програма складається з унікального поєднання природничих та технічних досліджень з прикладними соціальними науками. Студенти отримують можливість ще більше відпрацювати свої навички аналітичного та вирішення проблем у зв'язку з різними технологічними питаннями, з якими стикаються сьогодні. Після завершення програми, люди зможуть розробляти та ефективно впроваджувати технологічні стратегії, що відповідають потребам різних підприємств.

Маючи великий обсяг цієї програми, випускники отримують і розвивають різні навички, які застосовуються у ряді напрямків кар'єри. Таким чином, студенти готові працювати на кількох різних посадах і більш універсальні, що робить їх можливими активами для компаній.

Ніхто не встановлює вартість для ступеня магістра. Різні фактори, такі як місце розташування та країна школи, середня вартість відвідування установи, а також чи ви навчаєтесь в Інтернеті або особисто є всіма факторами.

З магістра в області магістра технологій, у вас є маса варіантів кар'єри. Технологія інтегрована практично у всі бізнес-практики, тому, якщо ви не хочете продовжувати кар'єру в технологічній компанії, ви можете застосувати свої навички практично в будь-якій галузі. Ви також можете працювати в приватних, державних або урядових секторах, а також неприбуткових організаціях. Залежно від обраної вами галузі, ви можете розраховувати на те, щоб увійти в позицію низької та середньої ланки.

Якщо вам сподобається технологія та зацікавлена ​​в його бізнес-застосуванні, це може бути вашою ступенем. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Технологічна політика Filter

Магістр міжнародної науково-технічної політики

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs
MA
31 Сер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Розвиток інформаційних технологій, космічних досліджень та генетичних модифікацій, а також досягнення матеріалознавства регулюються та формуються інститутами, які встановлюють ...

Детальніше