MASTERSTUDIES

Технологічна політика США - програми МВА США Технологічна політика

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Програма технічної політики призначена для оснащення студентів з навичками, необхідними для роботи в якості адміністраторів, політиків чи керівників нових технологій. Порушені теми можуть включати в себе регулюючі органи, нормотворчість, або передові методи управління.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Технологічна політика США - Візьміть Технологічна політика США. Усі програми Технологічна політика та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Технологічна політика, США Filter

Магістр міжнародної науково-технічної політики

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs
MA
31 Сер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Розвиток інформаційних технологій, космічних досліджень та генетичних модифікацій, а також досягнення матеріалознавства регулюються та формуються інститутами, які встановлюють ...

Детальніше