MASTERSTUDIES

Технологічна політика Північна Америка - Технологічна політика програми МВА Північна Америка

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

Програма технічної політики призначена для оснащення студентів з навичками, необхідними для роботи в якості адміністраторів, політиків чи керівників нових технологій. Порушені теми можуть включати в себе регулюючі органи, нормотворчість, або передові методи управління.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Технологічна політика Північна Америка - Візьміть Технологічна політика Північна Америка. Отримати всі програми Технологічна політика та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Технологічна політика, Північна Америка Filter

Магістр міжнародної науково-технічної політики

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs
MA
31 Сер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Розвиток інформаційних технологій, космічних досліджень та генетичних модифікацій, а також досягнення матеріалознавства регулюються та формуються інститутами, які встановлюють ...

Детальніше