MASTERSTUDIES

Програми Технологічні інновації, Пошук кращих програм MA тут! - Технологічні інновації

Ті, хто бажає більш захоплюючого освітнього досвіду у вибраній дисципліні, можуть вирішити здійснити ступінь магістра мистецтв. Більшість магістерських програм післядипломної освіти дають студентам можливість покращити свою професійну кваліфікацію, а також загальну їх якість.

Що таке магістр технологічних інновацій? Випускники цього ступеня можуть допомогти компаніям реалізувати свій повний потенціал шляхом прийняття та використання нових технологій, щоб стимулювати творчі рішення сучасних проблем у бізнесі. Учасники програми часто вивчають теорію інновацій та технологічну політику, навчаючись застосовувати ці ідеї в управлінській якості. До того часу, коли вони увійдуть до робочої сили, студенти можуть, як правило, аналізувати дані та інформацію, щоб зрозуміти, як краще підвищити продуктивність та створювати більш ефективні бізнес-процеси.

Випускники можуть отримати цінні аналітичні навички, які вони можуть застосувати в світах як для некомерційних, так і для некомерційних організацій. Вони також можуть розвинути сильне розуміння передових технологій, часто знаючи, як краще застосовувати цю технологію перед іншими. Навички управління також можуть бути підкріплені.

Вартість проведення магістра в області технологічних інновацій може залежати від ряду факторів, включаючи те, чи університет є державним чи приватним. Студенти можуть вирішити розподілити ці витрати, відвідуючи неповний робочий день. Тісне порівняння шкіл може допомогти студентам знайти програму в межах свого бюджету.

Є багато професійних можливостей для осіб, які виконують цю програму магістра. Після закінчення навчання студенти часто вважають роботу менеджерами процесу в компаніях, які використовують технологічні інноваційні стратегії. Вони також можуть вибирати самостійно, стаючи консультантами або починаючими підприємцями. Інші можуть вирішити працювати директивними органами у державній установі, допомагаючи проводити дослідження та розробляти керівні принципи для сучасних та майбутніх інноваційних професіоналів.

Студенти, зацікавлені в магістра технології інновацій, можуть знайти відмінні програми в школах як вдома, так і за кордоном. Інтернет-програми пропонують ще одну можливість. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Технологічні інновації Filter

MA Управління інноваційним дизайном

University of Applied Sciences Europe
MA
<
Денне навчання
<
2 семестри
англійська
Кампус

Ця нова магістерська програма «Інноваційний менеджмент дизайну» позиціонується прямо на перетині дизайну та бізнесу. Вона хоче формувати людей, які сприймають ці складні, швид ...

Детальніше

Майстер в області інновацій і технологій управління

University of Tartu
MA
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Програма навчає фахівців, здатних реалізувати ІКТ-рішень для процесів управління підприємств.

Детальніше