Filter
Програми магістратури мистецтв
Філіппіни Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Соціальні науки Філіппіни - програми МВА Філіппіни Соціальні науки

Ступінь магістра мистецтв або MA, присуджується випускникам після успішного закінчення навчання протягом одного або двох років за такими спеціальностями як історія, англійська мова або інші дисципліни в області мистецтв і гуманітарних наук. В рамках програм MA зазвичай пропонуються як загальні лекційні курси, так і практичні заняття.

Соціальні науки допомагають студентам краще зрозуміти взаємодію та системи всередині людського суспільства. Запитані теми можуть включати в себе, як громади та населення формують уряди, створюють закони, розвивають економічні системи або як люди приймають рішення.

Філіппіни, офіційно відомої як Республіка Філіппіни, є суверенною державою в Південно-Східній Азії в західній частині Тихого океану. Англійська є одним з офіційних мов на Філіппінах і є обов'язковим предметом у всіх школах.

Соціальні науки Філіппіни - Візьміть Соціальні науки Філіппіни. Усі програми Соціальні науки та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Соціальні науки, Філіппіни

Silliman University

Департамент Психологія пропонує ступінь магістра мистецтв в області психології майор в промисловій / організаційної психології. Ця програма спрямована на підготовку фахів ... [+]

Департамент Психологія пропонує ступінь Магістр психології майор в промисловій / організаційної психології.

Ця програма спрямована на підготовку фахівців, щоб використовувати свої знання в галузі фундаментальної науки психології в своїй роботі, будь то в промисловості, школи, уряди, громадські установи, або клінічних умовах. Курси організовані навколо теорій і принципів поведінки людини з акцентом на місцеву культуру та практичного застосування. ... [-]

Філіппіни Dumaguete
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою