Filter
Програми магістратури мистецтв
Саудівська Аравія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Соціальні науки Саудівська Аравія - програми МВА Саудівська Аравія Соціальні науки

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Курси з соціальних наук готують студентів до участі в людському суспільстві. Через такі курси, як економіка, політологія, антропологія, соціологія, історія та психологія, студенти можуть краще зрозуміти, як працює навколишній світ.

Саудівська Аравія є однією з двох країн названі по імені їх королівських сімей, разом з Йорданського Хашимітського Королівства. Є досить багато робочих місць для іноземців в Саудівській Аравії. Він 'и рекомендується, щоб навчитися читати по-арабськи, основні Tajweed, і деякі основні розмовні навички, перш ніж прийти.

Соціальні науки Саудівська Аравія - Візьміть Соціальні науки Саудівська Аравія. Усі програми Соціальні науки та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Соціальні науки, Саудівська Аравія

Dar Al-Hekma University

Університет Dar Al-Hikma є єдиним університетом, який пропонує магістерську програму з міжнародних відносин і дипломатії. Програма відповідає новаторським баченням Саудів ... [+]

Університет Dar Al-Hikma є єдиним університетом, який пропонує магістерську програму з міжнародних відносин і дипломатії.

Програма відповідає новаторським баченням Саудівської Аравії провідних жінок у всіх сферах, включаючи дипломатію.

Тривалість програми - два роки, в які студенти отримують міцні основи теоретичних і прикладних досліджень у сфері міжнародних відносин. Це дає можливість студентам вибрати три курси, без необхідних 9 курсів, у сфері міжнародного права та міжнародної економіки. Крім факультативних курсів для підвищення рівня знань студентів у сфері ділового адміністрування та зовнішньої політики. Програма надає можливості для підготовки на місцях у міжнародних організаціях у Джидді, таких як Ісламська організація співробітництва, Ісламський банк розвитку, Міністерство закордонних справ або організації за кордоном.... [-]

Саудівська Аравія Jeddah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою