Filter
Програми магістратури мистецтв
Гонконг Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Соціальні науки Гонконг - програми МВА Гонконг Соціальні науки

Ступінь магістра мистецтв або MA, присуджується випускникам після успішного закінчення навчання протягом одного або двох років за такими спеціальностями як історія, англійська мова або інші дисципліни в області мистецтв і гуманітарних наук. В рамках програм MA зазвичай пропонуються як загальні лекційні курси, так і практичні заняття.

Соціальні науки допомагають студентам краще зрозуміти взаємодію та системи всередині людського суспільства. Запитані теми можуть включати в себе, як громади та населення формують уряди, створюють закони, розвивають економічні системи або як люди приймають рішення.

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

Соціальні науки Гонконг - Візьміть Соціальні науки Гонконг. Усі програми Соціальні науки та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Соціальні науки, Гонконг

Lingnan University

Програма MAIA 2019-20 прийме заявки на вступ з 1 жовтня 2018 року. ... [+]

Провідна з міжнародним баченням - магістр міжнародних відносин

Lingnan University , що викладав магістерську програму, забезпечує аспірантів розуміння ключових предметів, включаючи міжнародну та порівняльну політику

Короткий опис програмиПрограма MAIA 2019-20 прийме заявки на вступ з 1 жовтня 2018 року.Магістр мистецтв у міжнародних відносинах (MAIA) знаходиться на кафедрі політології: http://www.ln.edu.hk/polsci/. Програма MAIA має на меті забезпечити післядипломну освіту та навчання в міжнародних справах з акцентом на політичну науку.За цією програмою магістрів буде запропоновано два режими навчання: 1) Однорічний, два терміни, повний робочий день 2) два роки, чотири терміни, диплом неповнийПрограма MAIA вимагає завершення всього 24 кредитних годин, у тому числі 4 обов'язкових курсів (12 кредитів) та 4 факультативних курсів (12 кредитів).Класи будуть проводитися у формі семінару з високим очікуванням тісної взаємодії між студентами та викладачами. Очікується, що студенти розпочинають відповідальне самонавчання, проводять щотижня необхідні читання та проводять презентації на заняттях. Документ для дослідження як частина оцінки також є нормою.Плата за навчання на 2019-20: штатний розклад: 99 000 доларів США; неповний робочий день: 49 500 доларів США, з кількома студентами стипендії, що надаються у формі відмови від участі в навчальних закладах, що не мають академічної освіти, за півплата та / або квартальний збір.Для зарубіжних і материкових китайських студентів, які прагнуть отримати якісну англійську мову, магістерська освіта, наша програма MAIA повинна бути дуже хорошим вибором з високим ступенем інтернаціоналізації та відносно низькими витратами на навчання та проживання в Гонконзі. Наш викладач всі отримали Ph.D. ступінь у великих університетах США, Великобританії, Австралії, Канади та Нової Зеландії.Цілі та завдання... [-]
Гонконг Tuen Mun
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою