Filter
Програми магістратури мистецтв
Албанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Соціальні науки Албанія - програми МВА Албанія Соціальні науки

Ступінь магістра мистецтв або MA - це кваліфікаційний ступінь, який присвоюється випускникам відповідних освітніх програм в області мистецтв, гуманітарних, соціальних наук або інших аналогічних областях. Ці програми, як правило, тривають від одного до двох років.

Курси з соціальних наук готують студентів до участі в людському суспільстві. Через такі курси, як економіка, політологія, антропологія, соціологія, історія та психологія, студенти можуть краще зрозуміти, як працює навколишній світ.

Ця країна є іншому будинку якості вищого навчального освіти з декількох університетів, починаючи з університету Албанії. У країні також прийняті закони, які гарантують, що кожен університет оснащений вивчення об'єктів, таких як бібліотеки та інші.

Соціальні науки Албанія - Візьміть Соціальні науки Албанія. Усі програми Соціальні науки та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Соціальні науки, Албанія

University of New York - Tirana (UNYT)

Ця програма пропонується у співпраці з Вищою школою гуманітарних і соціальних наук Університету Грінвіча, Великобританія. ... [+]

М. А. у галузі міжнародних відносин пропонується у співпраці зі Школою гуманітарних і соціальних наук Університету Грінвіча, Великобританія. В умовах глобалізації та демократизації, Програма призначена для задоволення потреб міжнародного співтовариства, працюючих фахівців та студентів. Випускники будуть оснащені необхідними навичками і здібностями проводити різні кар'єру в глобальній арені. Після закінчення програми випускники зможуть: • розуміти теорію і практику міжнародної політичної системи • брати участь у процесі вироблення і реалізації зовнішньої політики • продемонструвати свою хватку в результаті завершення тезу або портфоліо ... [-]

Албанія Tirana
Вересень 2019
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 40 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою