Filter
Програми магістратури мистецтв
Азії Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Соціальна історія Азії - Соціальна історія програми МВА Азії

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

Соціальна історія може бути тісно пов'язана з історією культури та навколишнього середовища, і класи часто є субдисципліною історичної науки, яка виникає як спроба краще зрозуміти маргіналізовані соціальні групи. Дослідження часто включають стратегії аналізу різних спільнот, культур та соціальних класів.

Як найбільший і найбільш густонаселений континент у світі, Азії складається з найрізноманітніших етнічних груп, культур, середовища, економіки, історичних зв'язків та урядових систем.

Соціальна історія Азії - Візьміть Соціальна історія Азії. Отримати всі програми Соціальна історія та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Соціальна історія, Азії

Ступеня
Місце знаходження
Азії
Тип навчання
Форма навчання
University of Haifa, International School

Багатопрофільна магістерська програма з вивчення Голокосту в Університеті Хайфи присвячена створенню та вихованню нового покоління дослідників Голокосту. Його мета поляга ... [+]

. Опис програми

Унікальна, мультидисциплінарна магістерська програма з вивчення холокосту присвячена створенню та вихованню нового покоління дослідників та викладачів Голокосту. На додаток до суворої та різноманітної навчальної програми з провідними вченими та дослідниками, наші студенти отримують професійний досвід через можливості стажування в різних інституціях, пов'язаних з Голокостом, семінари, закордонні навчальні поїздки та волонтерські можливості з жертвами Голокосту, які допомагають розвивати особисті стосунки та відданість справі вивчення Голокосту.... [-]

Ізраїль Хайфа
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою