Filter
Програми магістратури мистецтв
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Самовдосконалення Europa - Самовдосконалення програми МВА Europa

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

Самовдосконалення Europa - Візьміть Самовдосконалення Europa. Отримати всі програми Самовдосконалення та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Самовдосконалення, Europa

University of Groningen

Яку роль відіграє релігія та духовність у нашому досвіді здоров'я та добробуту? Як впливає біомедичний підхід сучасної практики охорони здоров'я на нас? ... [+]

Яку роль відіграє релігія та духовність у нашому досвіді здоров'я та добробуту? Як впливає біомедичний підхід сучасної практики охорони здоров'я на нас?

Ця програма міждисциплінарного ступеня вивчатиме, що означає бути хворі чи здорові в різноманітних, індивідуалізованих та високотехнологічних суспільствах, з психологічної, культурної, етичної та політичної точки зору. Не тільки релігійна, культурна, політична, фізична та технологічна різноманітність впливають на те, як ми намагаємося відновити або підтримувати своє здоров'я, вони також впливають на те, що ми вважаємо "здоров'я" перш за все.... [-]

Нідерланди Groningen
інформація
англійська,нідерландський
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою