MASTERSTUDIES

Розробка програмного забезпечення Китай - програми МВА Китай Розробка програмного забезпечення

MA прикладної лінгвістики є найбільш поширеною з числа майстрів, або МА, як їх зазвичай називають, які мають більш високу концентрацію з науки і приділяти менше уваги шкільної практики.

Академічний підхід до вивчення програмного забезпечення концентрується на використанні алгоритмів, розробки дизайну програм і функціональному аналізі, з метою створення і вдосконалення програмного забезпечення та систем управління базами даних. Розробники програмного забезпечення зможуть створювати програми для вирішення технічних проблем або розробляти комп'ютерні програми для конкретних підприємств.

Китай прагне сприяти розвитку першокласних університетів. Китай 'и економіка вже світ ' ов другий за величиною і як і раніше зростає. Відчувають її культури і розуміння її зростання ринку сприятиме зростанню вашої кар'єри.

Розробка програмного забезпечення Китай - Візьміть Розробка програмного забезпечення Китай. Усі програми Розробка програмного забезпечення та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Розробка програмного забезпечення, Китай Filter

北京理工大学
MA
Вер 2020
<
Денна
англійська
китайський
Кампус

Застосувати онлайн Ваш 5-етапний посібник 1. Будь ласка, увійдіть до системи OnlineApplication від міжнародних студентів, створіть обліковий запис 2. Заповніть форму онлайн-за ...

Детальніше