close

Фільтри

Див. результати

Програми Розробка програмного забезпечення, Пошук кращих програм MA тут! - Розробка програмного забезпечення

Магістерські ступені корисні для продовження навчання в обраній вами сфері. Займаючись ступенем магістра мистецтв, ви можете надати студенту спеціальні навички та досвід у галузі навчання, яке вони обрали. Часто прог… Детальніше

Магістерські ступені корисні для продовження навчання в обраній вами сфері. Займаючись ступенем магістра мистецтв, ви можете надати студенту спеціальні навички та досвід у галузі навчання, яке вони обрали. Часто програми для магістерських студентів є гнучкими з їх пропозиціями курсу та дозволяють навчання в Інтернеті.

Що таке магістра в галузі програмного забезпечення? Типова програма розробки програмного забезпечення спрямована на підготовку студента до сучасних управлінських та технічних навичок. Обов'язкові та факультативні курси можуть включати теми на мовах програмування, проектування та тестування програмного забезпечення та операційні системи. Студенти повинні продемонструвати майстерність управління системами реального часу, оскільки вони впроваджують новітні методики розробки програмного забезпечення для комп'ютерів та мобільних пристроїв. Програми навчають студентів принципам програмування та навчить їх вмінням критичного мислення використовувати при аналізі комп'ютерних мереж та операційної системи. Будучи архітекторами баз даних та системного програмного забезпечення, студенти зможуть випробувати свої здібності в практичних практичних курсах та проектах.

Середні професійні інженери програмного забезпечення можуть отримати користь від отримання магістра мистецтв в галузі програмного забезпечення. Оскільки студенти збільшують свій досвід у всіх аспектах комп'ютерних програм, вони стають лідерами у технологічних підрозділах багатьох типів організацій. Випускники можуть претендувати на просування в більш високооплачувану кар'єру.

Програми для програмного інжинірингу аспірантури знаходяться в різних країнах світу. Вартість таких програм може суттєво відрізнятися, тому найкраще звернутися до приймальної комісії школи за вашим вибором, щоб отримати найновішу інформацію про навчання та збори.

Кар'єра для фізичних осіб з магістра в галузі програмного забезпечення є достатньою і різноманітною. Оскільки випускники стоять на межі передових технологій, вони готові очолити проектування та управління комп'ютерними системами для компаній та організацій у всіх галузях. Деякі обирають позиції у виробництві комп'ютерів і електронних продуктів або продовжують керувати відділами інформаційних технологій для медичної, військової та роздрібної промисловості. Випускники можуть вміти придбати конкурентні позиції в кар'єрі, де вони розробляють та тестують програмне забезпечення та навчають організації у ефективному використанні комп'ютерів та технологій.

Інженери програмного забезпечення з ступенем магістра мистецтв готові до наступного рівня в своїй кар'єрі. Якщо ви зацікавлені в проведенні випускної програми з розробки програмного забезпечення, пошукайте вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши керівну форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри

北京理工大学
Пекін , Китай

Застосувати онлайн Ваш 5-етапний посібник 1. Будь ласка, увійдіть до системи OnlineApplication від міжнародних студентів, створіть обліковий запис 2. Заповніть форму онлайн-за ... +

Застосувати онлайн Ваш 5-етапний посібник 1. Будь ласка, увійдіть до системи OnlineApplication від міжнародних студентів, створіть обліковий запис 2. Заповніть форму онлайн-заявки (завантажте необхідні документи). 3.Додайте відповіді університету -
MA
Денна
англійська, китайський
Вер 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут