$close

Фільтри

Див. результати

Програми Підприємницьке право, Пошук кращих програм MA тут! - Підприємницьке право

Заробіток магістра мистецтв (MA) ступінь є те, що багато людей прагнуть досягти. Під час навчання в цій програмі студенти часто проходять курси та іспити. Їх також можуть попросити завершити остаточне дослідження. Магіс… Детальніше

Заробіток магістра мистецтв (MA) ступінь є те, що багато людей прагнуть досягти. Під час навчання в цій програмі студенти часто проходять курси та іспити. Їх також можуть попросити завершити остаточне дослідження. Магістерські програми можуть тривати від одного до п'яти років, щоб закінчити, в залежності від вибраного навчального закладу.

Що таке магістр ділового права? Цей тип програми часто фокусується на практичних та теоретичних темах в галузі господарського права. Іноді студенти також вивчають конституційне право, щоб краще розуміти аспекти своєї сфери. Деякі програми дозволяють учням налаштовувати завантаження курсу, що дозволяє їм стати експертами з предмету. У багатьох програмах увага приділяється життєвому циклу бізнесу. Це може включати в себе вивчення стану бізнесу, зростання та розвитку.

Багато людей хотіли б покращити свої можливості для кар'єри; магістр бізнес-права може надати випускникам такий шанс. Випускники часто відчувають зростання заробітної плати та перспектив роботи. Якщо випускники вже працюють на полі, вони можуть продовжувати свою кар'єру після завершення навчання.

Більшість людей зацікавлені в з'ясуванні того, наскільки міг би коштувати їх ступінь. Однак вартість навчальних програм дуже сильно відрізняється від школи до школи. Ціни також можуть відрізнятися залежно від країни. Обов'язково зв'яжіться зі школою, яка вас цікавить, щоб дізнатись більше про вартість.

Магістр ділового права дійсно може змінити вашу кар'єру. Наприклад, випускники можуть вирішити взяти традиційний маршрут і стати бізнес-консультантами. Як бізнес-консультант, випускники допомагають компаніям укладати договірне, податкове та конкурентне право. Багато випускників вирішили перейти в приватну практику, щоб вони могли взяти на себе багато клієнтів одразу.

Якщо заробіток магістра в галузі ділового права завжди був метою, тепер час починати. Якщо у вас є напружений графік, це може бути корисним для перегляду можливостей в Інтернеті. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Diploma University of Applied Sciences
Німеччина Інтернет, Німеччина

Ступінь магістра бізнесу та права з акцентом на комерційне право орієнтована на людей з першим науковим ступенем у формі бакалавра або диплом, наприклад, на випускників ступен ... +

Ступінь магістра бізнесу та права з акцентом на комерційне право орієнтована на людей з першим науковим ступенем у формі бакалавра або диплом, наприклад, на випускників ступеня бакалавра з комерційного права (LL.B.) з DIPLOMA. Дистанційне навчання дозволяє подальше технічне поглиблення та спеціалізацію з професійним поглядом на міжнародний менеджмент. -
MA
заочно
4 семестри
німецький
Онлайн