$close

Фільтри

Див. результати

Програми Проектування послуг, Пошук кращих програм MA тут! - Проектування послуг

Магістр мистецтв (MA) ступеня, яка зазвичай охоплює предметні області з гуманітарному акцентом. Це може включати в себе філософію або історію акцент або навіть літературу. Магістерська програма в аспірантурі академічн… Детальніше

Магістр мистецтв (MA) ступеня, яка зазвичай охоплює предметні області з гуманітарному акцентом. Це може включати в себе філософію або історію акцент або навіть літературу. Магістерська програма в аспірантурі академічного можливість, що копається глибше або з вузькою спрямованість, ніж програми бакалаврату.

Що таке магістра в галузі послуг дизайну? Це поле є одночасно захоплюючим і повним можливостей. Тема справу з дизайном в районах, де надаються послуги. Це може відноситися до послуг зв'язку, дизайн продукту, дизайн взаємодії, а таких місцях, як охорона здоров'я центрів, інформаційних агентств або протягом готельного бізнесу. Студенти будуть піддаватися навчання в технології, комерційному контексті та організації послуг. Вони будуть практикувати методи, використовувані під час зачаття і виконання послуг.

Студенти вигоду від можливості зосередитися на конкретній сфері послуг. Деякі приклади знаходяться в межах мистецтва і науки колії або візуальних зображеннях смерті.Атмосфера програми є одним з співробітництва та підтримки, з елементом критичного аналізу. Деякі програми можуть запропонувати репетиторів і високо цінується інструкторів. Студенти мають доступ до фахівців в обраній ними галузі та впливу фахівців в інших областях.

Вартість навчання і зборів може бути дуже відрізняється від однієї школи до іншої, особливо через міжнародні кордони. Кращий спосіб отримати точну інформацію про витрати, щоб звернутися безпосередньо в школах, які вас цікавлять.

Випускники можуть знайти позиції, як дизайнерів лабораторіях послуг або дизайну мереж, старших дизайнерів взаємодії, консультантів з питань споживчого досвіду і дизайнерів послуг для галузі охорони здоров'я. Інші посади включають інноваційну консультанта, UX дизайнер, дизайнер, консультант по дизайну інструкцій і фахівець підтримки клієнтів. Поле широко відкриті, і пропонує випускникам безліч цікавих кар'єри.

Якщо робота в цій галузі, здається, цікаво вас перегляньте параметри школу в список програми. Заповніть вперед форми, щоб отримати більш детальну інформацію. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Royal College of Art
Лондон, Великобританія

Перетворіть досвід клієнтів та громадян.

Перетворіть досвід клієнтів та громадян. -
MA
Денна
англійська
Вер 2022
Кампус