Filter
Програми магістратури мистецтв
Португалія Porto

MA Porto - MA програм MA Porto, Porto

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Порту є другим за чисельністю населення містом в Португалії після Лісабону з населенням близько 1,3 млн. чоловік. Університет Порту кращий університет в Португалії, оскільки це служить студенти з усієї Європи та світу в цілому. Є багато інших технічних вузів у Порту теж.

MA Porto - Візьміть MA Porto. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Португалія
Porto
Тип навчання
Форма навчання
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Програма магістра в галузі міжкультурних досліджень для бізнесу відкриває нові міжнародні горизонти для студентів. Курс був затверджений беззастережно протягом 6 років На ... [+]

Цілі

Програма магістра в галузі міжкультурних досліджень для бізнесу відкриває нові міжнародні горизонти для студентів. Курс був затверджений беззастережно протягом 6 років Національним агентством з акредитації A3Es. З вузькоспеціалізованих викладацького складу, МА пропонує інноваційні курси, такі як: Китайський (мандарин) і арабських мов і культур для бізнесу, культури і розвитку, міжкультурних зв'язків, підприємництва в сфері культури, міжкультурних комунікаційних технологій, а також на англійській, французькій, іспанські та німецькі культури для бізнесу. MA повністю викладається англійською мовою, що дозволяє забезпечити більш активного співробітництва та міжнародної мобільності. Студенти можуть вибрати для подвійного ступеня, в поєднанні з магістра в області мов і управління міжкультурному в Université d'Artois, Франція. Курс передбачає стажування з Incubit - Бізнес-консалтинг і підприємництва, Верховного комісара з Міграції, Національної асоціації жінок-підприємців, Віда Economica Publishing Group, а також ряд інших європейських партнерів. Це МА є частиною мережі вищої освіти для міжкультурного посередництва. Випускники також матимуть можливість продовжити навчання на рівні PhD в університетах Віго і Сантьяго-де-Компостела, через протоколів, підписаних з цих престижних іспанських університетів.... [-]

Португалія Porto
Жовтень 2019
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою