Filter
Програми магістратури мистецтв
Польща Wrocław Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Wrocław - MA програм MA Wrocław, Wrocław

Ступінь магістра мистецтв або MA - це кваліфікаційний ступінь, який присвоюється випускникам відповідних освітніх програм в області мистецтв, гуманітарних, соціальних наук або інших аналогічних областях. Ці програми, як правило, тривають від одного до двох років.

Польща, офіційна назва Республіка Польща, є країною в Центральній Європі. З населенням у 38 мільйонів чоловік, Польща є 6-й за чисельністю населення країна в ЄС. ЄС / ЄЕЗ студенти не потребують візи для навчання в Польщі. Вартість проживання в Польщі є одним з найнижчих у Європейському Союзі.

Вроцлав вважається третім за величиною центром освіти в Польщі. У тридцять відомо установ, Є більш ніж 135 000 студентів. Вроцлавського університету міста пропонує здорову академічному середовищі місцевих та іноземних студентів.

MA Wrocław - Візьміть MA Wrocław. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

University of Wroclaw

Програма магістерської підготовки складається з чотирьох семестрів: один семестр із загальною програмою для всіх студентів та три семестри з курсами спеціалізації. Один з ... [+]

Доступно 5 спеціалізацій:

Державна політикаПолітична комунікаціяДержавне управління (організовано спільно з Грузинським інститутом громадських справ)Демократія та розвиток у Європі та Кавказі (організована спільно з Грузинським інститутом громадських справ)Дослідження Центральної та Східної Європи (організовані спільно з Бухарестським університетом)

Інститут політичних наук Вроцлавського університету є одним з найбільших і найбільш динамічних центрів політологічних досліджень у Польщі. З 2008 року Інститут розробив також навчальні програми англійською мовою. Міжнародні та польські кандидати можуть приєднатися до навчальної програми та отримати звання магістра політичних наук.... [-]

Польща Wrocław
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Навчальна програма магістра в Printmaking займається студентів у різних гравюри процесів. ... [+]

Навчальна програма магістра в Printmaking бере участь студентів у різних гравюри процесів.

Учасники програми отримають можливість досліджувати і дізнатися методи глибокої (травлення і гравюри), шовкографія, бортовий друку (плити і кам'яні літографії), рельєфної печатки (гравюра на дереві, ліногравюра) і цифрового друку. Студенти, які беруть участь в програмі, будуть мати можливість спеціалізуватися в унікальних методів і прийомів, а саме меццо-тинто, фото-травлення або collograph. Навчальний план програми являє гравюри в угоду з польськими традиціями та мистецькими досягненнями, і закликає сучасні та експериментальні підходи, а також. ... [-]

Польща Wrocław
інформація
Заочне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою