MASTERSTUDIES

Програми Обробка даних, Пошук кращих програм MA тут! - Обробка даних

MA забезпечує можливість для поглибленого вивчення в тій чи іншій області, у тому числі спеціалізації в конкретній області. Це вчений ступінь, що, як правило, слід здобуття ступеня бакалавра мистецтв у відповідному полі, хоча багато програми також приймають студентів з різним освітою.

Що таке магістра в галузі обчислювальної техніки? Майстер 'и ступінь в області обчислювальної техніки є загальним терміном для просунутих досліджень у різних спеціалізацій в обчислень. Студенти зазвичай приймають загальні курси при розрахунку разом з обраних курсів в обраній ними галузях знань. Курсова забезпечує більш високу освіту в робочій комп'ютерів для підготовки студентів до роботи в ІТ-індустрії. Ступінь у галузі обчислювальної техніки має кілька поддісціплін, в якому студенти можуть зосередитися, у тому числі комп'ютерних наук, комп'ютерної техніки, програмного забезпечення, інформаційних технологій та інформаційних систем.Типові курси включають в себе інформатику, інформаційні технології, управління технологією, комп'ютерної техніки, мережі, Інтернет і комп'ютерні мови.

Вчений ступінь в комп'ютерних дає студентам технічних навичок, необхідних, щоб досягти успіху не тільки в ІТ-індустрії, а й майже в будь-якій галузі, так як комп'ютерні навички стали вимога для досягнення успіху практично у всіх галузях промисловості.

Вартість ступінь магістра в галузі обчислювальної заснована на окремої установи 'и плата за навчання та витрати. Ви повинні зв'язатися з вашим потенційним шкіл безпосередньо для визначення загальної вартості програми.

MA в області обчислювальної техніки готує випускників для успішної кар'єри в ІТ-індустрії. При отриманні наукового ступеня, студенти краще підготовлені на керівні посади, такі як управління і виконавчому рівні кар'єри.Типові робочі місця для випускників включають в себе програмісти, ІТ-фахівців, менеджерів відділів ІТ, розробників програмного забезпечення, розробники програмного забезпечення, адміністратори баз даних і мережевих інженерів.

З технологічний сектор стає настільки важливим для бізнесу, щоб домогтися успіху в сьогоднішній 'и ринку, багато установ по всьому світу пропонують вчені ступені в галузі обчислювальної техніки. Щоб почати свій шлях до успішної кар'єри в галузі інформатики, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

3 Результати в Обробка даних Filter

Магістр бізнес-моделювання та розподілених обчислень

Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration
MA
Жов 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Основна програма фокусується на розвитку компетенцій з розробки програмного забезпечення - для галузевих практиків та дослідників промисловості, орієнтуючись на навички роботи ...

Детальніше

Магістр обчислювальної техніки та мистецтв

SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)
MA
<
Денна
<
4 семестри
англійська
Кампус

Ст

Детальніше

Магістра в галузі креативних обчислень

Bath Spa University
MA
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Магістр Creative Computing був розроблений для того, щоб відповісти на цю зростаючу потребу в творчих галузях. Ви будете виконувати модулі, розроблені для того, щоб підвищити ...

Детальніше