MASTERSTUDIES

Заочне навчання Образотворче мистецтво Лондон - Образотворче мистецтво програм Образотворче мистецтво Лондон, Лондон

MA прикладної лінгвістики є найбільш поширеною з числа майстрів, або МА, як їх зазвичай називають, які мають більш високу концентрацію з науки і приділяти менше уваги шкільної практики.

Вибір програми з образотворчого мистецтва багато в чому залежить від інтересів і здібностей студента. Деякі програми включають спеціалізації, такі як фотографія, хореографія, театр, робота з керамікою, музика, графічний дизайн, ілюстрування, цифрові медіа і скульптура. Навчання проводиться як в формі занять і лекцій, так і у вигляді практичних завдань і робіт.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

Заочне навчання Образотворче мистецтво Лондон - Візьміть Образотворче мистецтво Лондон. Отримати всі Образотворче мистецтво програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

5 Результати в Образотворче мистецтво, Лондон, Заочне навчання Filter

М. А. Живопис

Royal College of Art
MA
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Програма живопису MA підходить до практики живопису як до саморефлексивної, критичної діяльності, яка спирається на безліч різноманітних історичних, матеріальних та концептуал ...

Детальніше

Магістр мистецтва та візуальної культури

University of Westminster
MA
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Цей міждисциплінарний курс на основі візуальної теорії встановлюється навколо переконання, що візуальна грамотність та вплив візуальних форм мислення та роботи відіграють важл ...

Детальніше

Магістр мистецтв анімації

EduPlanet
MA
23 Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
31 Бер 2020
англійська
Кампус

Ступінь MA анімації дозволяє розвинути свої 2D, 3D або VFX цифрові анімаційні навички та знання на більш просунутий рівень. Ця нагорода дає змогу розвивати творчі практичні на ...

Детальніше

ма образотворчого мистецтва

City & Guilds of London Art School
MA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Курс MA Fine Art в City & Гладій Лондона художній школі зосереджується на глибокому дослідженні вашої власної практики і її науково-дослідних територій і критичних структу ...

Детальніше

М.А. Практика сучасного мистецтва (критична практика, переміщення іміджу, виконання та публічна сфера)

Royal College of Art
MA
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Відмітний шлях через образотворче мистецтво

Детальніше