close

Фільтри

Див. результати

Програми Нова історія, Пошук кращих програм MA тут! - Нова історія

Зазвичай після закінчення ступеня бакалавра майстер мистецтв (MA) може сприяти подальшому розвитку учнів розуміння конкретної академічної області. Більша спеціалізація може допомогти студентам більш адекватно готув… Детальніше

Зазвичай після закінчення ступеня бакалавра майстер мистецтв (MA) може сприяти подальшому розвитку учнів розуміння конкретної академічної області. Більша спеціалізація може допомогти студентам більш адекватно готуватися до видатних посад у галузі.

Що таке магістр в ранній сучасній історії? Під час навчання в ранній сучасній історії учні можуть мати можливість вивчити та проаналізувати значні події в людстві по всій земній кулі протягом цього періоду, включаючи ренесанс, Османську імперію, індійські імперії, китайські та японські імперії, американське колоніальне завоювання та більше Багато програм пропонують міждисциплінарні варіанти, які перетинаються з літературою та мистецтвом. Курси зазвичай зосереджуються на розвитку навичок досліджень, коли вони досліджують період між пізньою середньовіччям і епохою революції.

Оскільки студенти розвивають важливі навички критичного мислення під час навчання, вони можуть запропонувати роботодавцям більш творчий та інноваційний внесок. Крім того, глибоке розуміння дослідницьких підходів та аналітичного мислення може надати студентам більше академічних знань, які можуть допомогти у різноманітних кар'єрах.

Різні установи коштують різної кількості, і студентам, можливо, доведеться враховувати очікувану тривалість програми та розташування їхньої школи вибору. Деякі фундаментальні дослідження можуть допомогти більш точно зрозуміти вартість.

Після закінчення цієї програми студенти можуть знайти ряд кар'єрних можливостей. Багато студентів вирішують займатися посадами викладачів історії як у середніх, так і у вищих навчальних закладах. Крім того, деякі випускники можуть знайти посади як історики в музеях, галереях або аукціонних будинках, де вони можуть бути відповідальними за оцінку та дослідження придбаних предметів. Вони також можуть бути найняті як дослідники як приватних, так і громадських організацій, або служити консультантами з проектів громадського збереження. Інші студенти можуть вибирати подальшу освіту.

Організації на різних континентах надають магістерську програму "Рання сучасна історія", і багато хто пропонують онлайнові варіанти, що полегшують доступ. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Groningen
Гронінген , Нідерланди

Магістр класичних, середньовічних та ранніх сучасних досліджень (досліджень) пропонує унікальний міждисциплінарний підхід, який дозволяє студентам вбудовувати свою спеціалізац ... +

Магістр класичних, середньовічних та ранніх сучасних досліджень (досліджень) пропонує унікальний міждисциплінарний підхід, який дозволяє студентам вбудовувати свою спеціалізацію в більш широких діахронічних або синхронних галузях. Це спеціальна програма, яка навчає студентів поглиблювати свої спеціальні знання та вміння відповідно до їхніх наукових інтересів за допомогою індивідуальних навчальних посібників. Ми забезпечуємо інтенсивний нагляд висококласними дослідниками в невеликих групах студентів, а також можливість брати участь у чудових науково-дослідних проектах у майстер-місцях або в програмі асистента наукових досліджень. -
MA
Денна
24 місяці
англійська
01 Лют 2021
15 Жов 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут