$close

Фільтри

Див. результати

Програми Міжнародна готельна справа, Пошук кращих програм MA тут! - Міжнародна готельна справа

Ступінь магістра є диплом про вищу рівні. Класи, як правило, зосереджені на одній з основних областей дослідження, і багато програм включають в себе практичні дослідження, такі як стажування. Що таке магістра в галузі… Детальніше

Ступінь магістра є диплом про вищу рівні. Класи, як правило, зосереджені на одній з основних областей дослідження, і багато програм включають в себе практичні дослідження, такі як стажування.

Що таке магістра в галузі міжнародного готельного менеджменту? Ця програма мірою зосереджена на навчанні студентів про управління міжнародних готелів. Всі різні аспекти цієї кар'єри покриті, в тому числі людських ресурсів, фінансів, обслуговування і маркетингу; і є також акцент на глобальному бізнесі. Загальне керівництво та управлінські навички, також охоплюються. Деякі програми можуть включати в себе стажування в міжнародному середовищі готелю. Спеціальні курси, які можуть бути включені в програму обліку, управління ризиками та на випадок непередбачених обставин, глобального бізнесу, якість обслуговування і стратегічні принципи.

Завершення програми магістра в галузі міжнародного готельного менеджменту дозволяє людям просувати свою кар'єру, а також можливості рівня управління в міжнародних готелях повинні бути доступні для випускників.Крім того, студент має можливість відточити свої навички в області керівництва та управління, поряд з округляючи його або її набір навичок, додавши передові знання в галузі фінансів і операцій.

Вартість програми буде змінюватися. Школи встановлюють свої власні ціни, так що кожна школа має іншу структуру витрат. Найкраще, щоб отримати інформацію про вартість безпосередньо від обраної школи.

Після закінчення з магістра в галузі міжнародного готельного менеджменту, студент, швидше за все, готові взяти на себе передові позиції в організації. Потенційні назви посад включають в себе генеральний директор, менеджер подій, менеджер по персоналу і менеджера з розвитку бізнесу. Особи готові до роботи в різних позиціях, в тому числі управління і контроль за цілий готель або спеціалізуються в конкретній галузі діяльності, таких як громадське харчування, квартирного управління або управління технічним обслуговуванням.

Для тих, хто вже працює в сфері готельного бізнесу, ступінь магістра в галузі міжнародного готельного менеджменту дозволяє шанс просунутися в ролі управління. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Swiss Education Group (SEG)
Montreux, Швейцарія

Магістр мистецтв (присуджений Університетом Дербі, Великобританія) - це інтенсивна програма, яка проводиться протягом двох дев’ятитижневих термінів, перш ніж студенти розпочну ... +

Магістр мистецтв (присуджений Університетом Дербі, Великобританія) - це інтенсивна програма, яка проводиться протягом двох дев’ятитижневих термінів, перш ніж студенти розпочнуть обов’язковий робочий та консультаційний проект. Базуючись у нашому містечку Кокс, вивчайте теорію та застосовуйте свої нещодавно набуті знання та навички в управлінні постійно зростаючим бізнесом готельних операцій. -
MA
Денна
англійська
05 Вер 2022
Кампус