Filter
Мехіко Oaxaca

MA Oaxaca - MA програм MA Oaxaca, Oaxaca

Ступінь магістра мистецтв або MA - це кваліфікаційний ступінь, який присвоюється випускникам відповідних освітніх програм в області мистецтв, гуманітарних, соціальних наук або інших аналогічних областях. Ці програми, як правило, тривають від одного до двох років.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Оахака вважається одним з кращих міст в галузі освіти з університетами кілька відомих у місті. Автономного університету Беніто Хуареса де Оахака розглядається як кращий університет міста.

MA Oaxaca - Візьміть MA Oaxaca. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
MA

знайдених результатів

Місце знаходження
Мехіко
Oaxaca
Тип навчання
Форма навчання
SIT Graduate Institute

Дізнайтеся, як розробити інноваційні рішення сучасних складних проблем. В останні десятиліття економічна нерівність і руйнування навколишнього середовища стали ще більш в ... [+]

Дізнайтеся, як розробити інноваційні рішення сучасних складних проблем.

В останні десятиліття економічна нерівність і руйнування навколишнього середовища стали ще більш вираженими. Дізнайтеся, як нинішні системи призвели до сьогоднішнього зростаючого нерівності, бідності та нестійкого використання природних ресурсів, а також відкрийте для себе інноваційні рішення, які розробляються в усьому світі. Ви також отримаєте навички для створення змін, щоб допомогти суспільствам і екології процвітати.... [-]

Мехіко Oaxaca
Червень 2019
Заочне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою