Filter
Мехіко Oaxaca

MA Oaxaca - MA програм MA Oaxaca, Oaxaca

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Мексика, офіційно Мексиканських Сполучених Штатів, є федеральна конституційна республіка в Північній Америці. Робочий може знадобитися робоча віза, яку важко отримати, якщо ви просто хочете позаштатної протягом короткого часу. Велика частина фінансованих державою університетів по містах мера (столиця штату) мають короткострокові курси з історії, гастрономії та культурної тематики, більшість з них майже безкоштовно.

MA Oaxaca - Візьміть MA Oaxaca. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
MA

знайдених результатів

Місце знаходження
Мехіко
Oaxaca
Тип навчання
Форма навчання
SIT Graduate Institute

Дізнайтеся, як розробити інноваційні рішення сучасних складних проблем. В останні десятиліття економічна нерівність і руйнування навколишнього середовища стали ще більш в ... [+]

Дізнайтеся, як розробити інноваційні рішення сучасних складних проблем.

В останні десятиліття економічна нерівність і руйнування навколишнього середовища стали ще більш вираженими. Дізнайтеся, як нинішні системи призвели до сьогоднішнього зростаючого нерівності, бідності та нестійкого використання природних ресурсів, а також відкрийте для себе інноваційні рішення, які розробляються в усьому світі. Ви також отримаєте навички для створення змін, щоб допомогти суспільствам і екології процвітати.... [-]

Мехіко Oaxaca
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою