Filter
Програми магістратури мистецтв
Люксембург Esch-sur-Alzette Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Esch-sur-Alzette - MA програм MA Esch-sur-Alzette, Esch-sur-Alzette

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Люксембург, офіційно Велике Герцогство Люксембург, має виходу до моря країна в Західній Європі, межує з Бельгією, Францією та Німеччиною.

MA Esch-sur-Alzette - Візьміть MA Esch-sur-Alzette. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Люксембург
Esch-sur-Alzette
Тип навчання
Форма навчання
University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

Майстер в галузі архітектури є дворічна Англійська-самоучка програма, яка поєднує в собі як традиційні навчальні програми архітектурної освіти і профільну програму структ ... [+]

The майстер в галузі архітектури є Дворічний Англійська-самоучка програма який поєднує в собі як традиційні навчальні програми архітектурної освіти і профільну програму структуровану за трьома основними темами: архітектура, європейська урбанізації та глобалізації.

Майстер в галузі архітектури навчає майбутніх архітекторів з певними додатковими навичками в галузі наукових досліджень і знань в області міського дизайну зокрема, європейському урбанізму і глобалізації.... [-]

Люксембург Esch-sur-Alzette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою