MA Литва - програми МВА Литва MA

MA Литва - програми МВА Литва MA

Магістр

Магістрів, широко відомий як MA, є аспірантуру тривалістю не менше одного року, а іноді й двох років, їх навчають градусів зазвичай вимагає деякого фактичного дослідження. MA є найбільш загальна назва для ступеня магістра і часто використовується.

Литви, офіційно Республіка Литва є країною, в Північній Європі, найбільший з трьох країн Балтії. Він розташований вздовж південно-східного узбережжя Балтійського моря, на схід від Швеції і Данії. Більше 90% литовців говорять хоча б однією іноземною мовою, а половина населення говорить на двох іноземних мовах, в основному, російська та англійська.

MA Литва - Візьміть MA Литва. Усі програми MA та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше

Майстер в галузі архітектури

Kaunas University of Technology
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 Литва Kaunas

Динамічний, інноваційний та практичний одночасно, програма реалізується за допомогою методу Studio - навчальні курси інтегровані в одне складне завдання: студенти вивчають архітектурні принципи креслення, композиції, фізики, сильних сторін матеріалу тощо і застосовують безпосередньо в проекті, над яким вони працюють. [+]

Динамічний, інноваційний та практичний одночасно, програма реалізується за допомогою методу Studio - навчальні курси інтегровані в одне складне завдання: студенти вивчають архітектурні принципи креслення, композиції, фізики, сильних сторін матеріалу тощо і застосовують безпосередньо в проекті, над яким вони працюють.

Інша ексклюзивність програми полягає в історичному, культурному, теоретичному та філософському критичному аналізі існуючих типологій, пов'язаних з проектом естетичного прототипу, який об'єднує конструкції, механічні, екологічні та економічні дослідження.... [-]