MASTERSTUDIES

заочно Корпоративне управління Ірландія - Корпоративне управління програми Корпоративне управління Ірландія

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Програми корпоративного управління може підготувати студентів, щоб стати наступним поколінням бізнес-лідерів. Студенти можуть дізнатися про кредитні і правилами бухгалтерського обліку, кліматичних і екологічних норм, а також принципів управління і теорій для того, щоб ефективно створювати політики для приймаючої їх корпорації.

Ірландії останнім часом реалізується закон, який передбачає всі учні університетську освіту претендувати на державні позики, щоб дозволити їм у досягненні їх вищі академічні мрії. Перший офіційний мову ірландців, також відомий як гельська ірландські, але англійська (друга офіційна мова) більш широко використовується. Національного капіталу є Дубліні. Ірландія славиться святкування Дня Святого Патріка (17 березня) у всьому світі.

заочно MA Ірландія - Візьміть заочно MA Ірландія . Усі заочно програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Корпоративне управління, Ірландія Filter

ма в області етики - корпоративна відповідальність

Mater Dei Institute of Education
MA
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Шлях призначений для забезпечення учасників з концептуальних знань і практичних навичок, які необхідні для розробки та управління в організаціях етичні, соціальні та управлінс ...

Детальніше