MASTERSTUDIES

Заочне навчання Програми Книжкові ілюстрації , пошук найбільш підходящого Книжкові ілюстрації програм тут! - Книжкові ілюстрації

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Заочне навчання Книжкові ілюстрації програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Книжкові ілюстрації directely, заощадити час і контактні Книжкові ілюстрації зізнань тут!

1 Результати в Книжкові ілюстрації, Заочне навчання Filter

Ма в дитячій книжці ілюстрації

Anglia Ruskin University
MA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
18 місяці
англійська
Кампус

Слідуйте слідами відомих дитячих художників. Співпрацюйте з цілеспрямованою командою підтримки всесвітньо визнаних ілюстраторів, щоб розробити свій власний візуальний словник. ...

Детальніше