Filter
Програми магістратури мистецтв
Канада Ontario Toronto Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

MA Toronto - MA програм MA Toronto, Toronto

MA прикладної лінгвістики є найбільш поширеною з числа майстрів, або МА, як їх зазвичай називають, які мають більш високу концентрацію з науки і приділяти менше уваги шкільної практики.

Якщо ви думаєте, будь-якої системи вищої освіти, що вплине на ваше життя позитивно, даючи Вам практичні знання і навички, то Канада 'и системи освіти є те, що вам потрібно. Подорож до Канади для вашої освіти дозволить Вам оцінити творчість і інновації з викладачів у цих вищих навчальних закладах.

Це найбільше місто в Канаді, і сектор освіти так процвітав у цьому місті. Багато університетів і коледжі створили свої центри тут, щоб служити людям, з точки зору вищої освіти стурбований. Пропонуючи зручне середовище для студентів, для навчання, в місто через такі установи, як Університет Торонто став свідком багатьох успіхів у своїй професійній курсів.

MA Toronto - Візьміть MA Toronto. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Nipissing University

Ступінь магістра в галузі соціології - прикладних соціальних досліджень буде зосереджена на застосуванні соціальних теорій та методологій дослідження, які допоможуть зроз ... [+]

Магістр соціології - Прикладне соціальне дослідження в нашій школі аспірантури

Ступінь магістра в галузі соціології - прикладних соціальних досліджень буде зосереджена на застосуванні соціальних теорій та методологій дослідження, які допоможуть зрозуміти і вирішувати соціальні проблеми та проблеми північних та сільських громад, включаючи громади корінних народів, у Канаді та навколо нього. світ. Програма об'єднує факультет знань у галузі соціології, охорони здоров'я та народних досліджень, геронтології, антропології, науки та екологічних досліджень, кримінології та кримінального правосуддя. Активне залучення до спільноти, партнерів урядових агенцій, навчальний план науково обґрунтованих курсів та практичні заняття дадуть вам теоретичні основи та кількісні та якісні навички досліджень для проведення прикладних досліджень, оцінок та аналізу політики в уряді, не для- прибуткові та приватні організації. Є три необхідні курси, які є основою ступеня та включають: SOCI 5106 Advanced Sociological Theory; SOCI 5216 Research Design; і SOCI 5217 або кількісний аналіз або SOCI 5417 якісний аналіз. Ви будете добре підготовлені до більш досконалих досліджень у галузі соціології, антропології та кримінології на докторантурі.... [-]

Канада Toronto
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою