MA Windsor - MA програм MA Windsor, Windsor

MA Windsor - MA програм MA Windsor, Windsor

Магістр

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Канадці надаємо великого значення навчанню і розробили першокласну освіту системи з високими стандартами. Мало того, що Канада забезпечити безпечну, чисте довкілля, але вона була незмінно визнається одним з кращих місць в світі для життя з точки зору якості життя ООН.

Віндзор є одним з самих амбітних міст Канади з точки зору вищої освіти. У місті є всеосяжний і досліджень, орієнтованих навчальних закладів, де студенти можуть досягти своїх цілей кар'єри. Міста набагато вітаючи у цьому зв'язку навіть іноземні студенти приїжджають сюди для навчання.

MA Windsor - Візьміть MA Windsor. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Магістр економіки

University of Windsor, Graduate
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 2 років September 2018 Канада Windsor

Університет Віндзор пропонує однорічну магістерську програму з економіки, призначену для студентів з відзнакою з економіки та дворічної магістерської програми в галузі економіки для студентів з загальним ступенем економіки або для студентів з ступенем за іншою дисципліною і деякі кількісні тренування. [+]

Університет Віндзор пропонує однорічну магістерську програму з економіки, призначену для студентів з відзнакою з економіки та дворічної магістерської програми в галузі економіки для студентів з загальним ступенем економіки або для студентів з ступенем за іншою дисципліною і деякі кількісні тренування.

Програма MA в економіці пропонує суворе навчання, яке готує студентів до Ph.D. програми та роботи в не академічних секторах. Малі класні розміри дають студентам можливість тісно співпрацювати, виходити з класу, з викладачами.... [-]