MA Gatineau - MA програм MA Gatineau, Gatineau

MA Gatineau - MA програм MA Gatineau, Gatineau

Магістр

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

Канадці надаємо великого значення навчанню і розробили першокласну освіту системи з високими стандартами. Мало того, що Канада забезпечити безпечну, чисте довкілля, але вона була незмінно визнається одним з кращих місць в світі для життя з точки зору якості життя ООН.

MA Gatineau - Візьміть MA Gatineau. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Магістра в галузі сталого управління лісовими екосистемами

Université Du Québec En Outaouais UQO
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 Канада Gatineau Saint-Jérôme

[..] Це міждисциплінарний управління для кандидатів, які хочуть стати професіоналами в кваліфікованих сталого управління лісовими екосистемами. [+]

Управління лісовими екосистемами в спеціалізованих працівників, які беруть участь у визначенні, управлінні і вирішенні проблем різного роду, з тим щоб сприяти здійсненню сталого розвитку лісового господарства.

Вони забезпечують управління екосистемами і стійке планування лісового господарства з урахуванням, в своїх принципах і практиці управління, різні потреби користувачів, вимоги груп інтересів, цілей і охорони лісових екосистем землекористування ,... [-]