MA Квебек - MA програм MA Квебек, Квебек

MA Квебек - MA програм MA Квебек, Квебек

Магістр

Ступінь магістра мистецтв або MA - це кваліфікаційний ступінь, який присвоюється випускникам відповідних освітніх програм в області мистецтв, гуманітарних, соціальних наук або інших аналогічних областях. Ці програми, як правило, тривають від одного до двох років.

Канада є кращою країною для організації Вашого вищої освіти, якщо ви інтерактивних людиною. Майже кожна етнічна група представлена ​​в Канаді Таким чином, 'са мультикультурного суспільства. Мовний бар'єр не є проблемою для іноземних студентів, як Канада вважається світ 'и лідер в галузі мовної підготовки.

Цей великий франкомовної провінції Канади є вибором для багатьох особливо французьких тубільців, що живуть в країні, коли мова заходить про проведення вищу освіту. Однак, не всі регіони використовують французьку мову, але найважливіший інститут вищої освіти в регіоні є Університет Квебека яких навчається тисячі місцевих студентів на рік.

MA Квебек - Візьміть MA Квебек. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Магістра в галузі сталого управління лісовими екосистемами

Université Du Québec En Outaouais UQO
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 Канада Gatineau Saint-Jérôme

[..] Це міждисциплінарний управління для кандидатів, які хочуть стати професіоналами в кваліфікованих сталого управління лісовими екосистемами. [+]

Управління лісовими екосистемами в спеціалізованих працівників, які беруть участь у визначенні, управлінні і вирішенні проблем різного роду, з тим щоб сприяти здійсненню сталого розвитку лісового господарства.

Вони забезпечують управління екосистемами і стійке планування лісового господарства з урахуванням, в своїх принципах і практиці управління, різні потреби користувачів, вимоги груп інтересів, цілей і охорони лісових екосистем землекористування ,... [-]