MA Prince George - MA програм MA Prince George, Prince George

MA Prince George - MA програм MA Prince George, Prince George

Магістр

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Якщо ви думаєте, будь-якої системи вищої освіти, що вплине на ваше життя позитивно, даючи Вам практичні знання і навички, то Канада 'и системи освіти є те, що вам потрібно. Подорож до Канади для вашої освіти дозволить Вам оцінити творчість і інновації з викладачів у цих вищих навчальних закладах.

Prince George це велика територія, проте, є багато навчальних закладів пропонує професійні курси в регіоні таким чином, обслуговують населення академічно відповідно до вимог країни 'и стандартам. Він має деякі унікальні навчальні центри, як аерокосмічної школи Політ плюс інших університетів і коледжів.

MA Prince George - Візьміть MA Prince George. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма в економіці розвитку

University of Northern British Columbia School of Business
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 Канада Prince George

Економічний розвиток залишається одним з найважливіших питань протягом більше трьох чвертей населення світу, які проживають в країнах, які класифікуються як «з низьким доходом» або «середнім рівнем доходу.» [+]

Магістр економіки розвитку

Економічний розвиток залишається одним з найважливіших питань протягом більше трьох чвертей населення світу, які проживають в країнах, які класифікуються як «з низьким доходом» або «середнім рівнем доходу.» Причини і наслідки економічного розвитку залишаються спірні питання. Цей ступінь вважає мінливі глобальні, регіональні та національні умови для економічного розвитку; уроки політики, які можна отримати з порівняльних досліджень; і інструменти, необхідні для того, щоб економісти розвитку внести свій вклад в процес розвитку. Величезні перетворення, які відбуваються сьогодні в країнах Півдня забезпечують фокус ступеня. Студенти кидають виклик аналізувати такі теми, як причини виникнення нових економічних електростанції на півдні, таких як Китай і Індія, а також стійкими проблемами бідності і нерівності. Програма включає в себе основні курси глобалізації і розвитку, макроекономічної політики в цілях розвитку, Прикладна економетрика і бідність, нерівність і розвитку. Департамент економіки також має особливий досвід у галузі економіки навколишнього середовища та економіки охорони здоров'я і пропонує факультативи в цих областях. Студенти також необхідні для завершення магістерської дисертації або MA проекту, який дозволяє студентам застосувати інструменти економічного аналізу до проблеми розвитку. Економічний розвиток не може вивчатися у відриві від інших аспектів розвитку. Розуміння бідності, наприклад, вимагає не тільки економічного аналізу, але і розуміння ідеї, що надається інших соціальних і медичних науками. Таким чином, підготовка економіста розвитку повинні піддавати студентів міждисциплінарних підходів до розвитку. Прикриваючи теорія, політика і прикладного аналізу, а також інтеграція ідеї з інших дисциплін, програма MA добре озброює студентів працювати в якості економістів в урядових і міжнародних організацій, а також у приватному секторі.... [-]