Filter
Програми магістратури мистецтв
Китай Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Журналістика та засоби масової інформації Китай - програми МВА Китай Журналістика та засоби масової інформації

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Майстер 'и Ступінь готує студентів, щоб привести або керуючим. Майстер 'и ступеня також готує людину для цілого ряду занять через спеціалізовані дослідження поля.

Журналістика відноситься до листа про поточні події для трансляції новин по радіо чи телебаченню, або друкованих статей для газет та інших видань. Журналісти допомагають стимулювати і залучити широку громадськість і допомогти інформувати читачів і глядачів всього світу навколо них.

Міністерство освіти працює освіти в Китаї. Уряд часто надає часткове фінансування вищої освіти в технічних і державних університетів. Китайський уряд також розробило навчальний план, який дозволяє з тих студентів, професійних навичок, щоб розвивати свої таланти.

Журналістика та засоби масової інформації Китай - Візьміть Журналістика та засоби масової інформації Китай. Усі програми Журналістика та засоби масової інформації та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Журналістика та засоби масової інформації, Китай

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Магістра в області інформаційно-комунікаційної інженерії ... [+]

Вимоги державного освітнього фону

Для тих, хто переслідує ступінь бакалавра, кандидат повинен мати диплом середньої школи, відмінну продуктивність протягом періоду високої школи, а також хороше здоров'я. В принципі, не старше 25 років.

Для тих, хто переслідує ступінь магістра, кандидат повинен мати ступінь бакалавра, пов'язану, відмінну продуктивність при бакалаврат, і хороше здоров'я. В принципі, не старше 35 років.... [-]

Китай Нанкін
інформація
англійська
Денне навчання
5 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою