Filter
Програми магістратури мистецтв
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Життєві навички Europa - Життєві навички програми МВА Europa

MA прикладної лінгвістики є найбільш поширеною з числа майстрів, або МА, як їх зазвичай називають, які мають більш високу концентрацію з науки і приділяти менше уваги шкільної практики.

Вивчення життєвих навичок розглядає навички, необхідні в повсякденному житті. Наприклад, на рівні коледжу вивчення життєвих навичок може навчити належного управління часом, критичне мислення, спілкування та навіть вирішення конфліктів.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Життєві навички Europa - Візьміть Життєві навички Europa. Отримати всі програми Життєві навички та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Життєві навички, Europa

Tampere University

Програма спрямована на розвиток досвіду у новій дисципліні освіти цифрової грамотності. Дисципліна формується за рахунок зв'язування медіа-грамотності з інформаційними та ... [+]

Розвивайте досвід у опосередкованих навчальних середовищах

Компетентність у читанні та написанні для ЗМІ та створення відповідних навчальних середовищ.

Програма спрямована на розвиток досвіду у новій дисципліні освіти цифрової грамотності. Дисципліна формується за рахунок зв'язування медіа-грамотності з інформаційними та комунікаційними технологіями в процесі навчання, використання медіа та критичного мислення у суспільствах, наповнених медіа. Програма розробляє досвід студентів у навчанні та розвиває концептуальну освіту та практичні навички, необхідні для компетенції у читанні та друці ЗМІ та створення відповідних навчальних середовищ.... [-]

Фінляндія Tampere
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою