Filter
Програми магістратури мистецтв
Північна Америка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Життєві навички Північна Америка - Життєві навички програми МВА Північна Америка

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Вивчення життєвих навичок розглядає навички, необхідні в повсякденному житті. Наприклад, на рівні коледжу вивчення життєвих навичок може навчити належного управління часом, критичне мислення, спілкування та навіть вирішення конфліктів.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Життєві навички Північна Америка - Візьміть Життєві навички Північна Америка. Отримати всі програми Життєві навички та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Життєві навички, Північна Америка

Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics

Програма підкреслює критичну оцінку наукової інформації та доказової практики та досліджень. Завдяки різноманітному досвіду та професійним інтересам учнів, магістерська п ... [+]

Опис програми

Програма підкреслює критичну оцінку наукової інформації та доказової практики та досліджень. Завдяки різноманітному досвіду та професійним інтересам учнів, магістерська програма є гнучкою. Ступінь магістра може також слугувати підготовчим кроком до більш досконалого навчання на докторантурі.

Дисертація передбачає проведення дослідницької роботи на конкретній темі, широке вивчення та інтерпретацію літератури з харчування за цією темою, а також представлення результатів у чіткій та логічній формі. Завершення дисертації може вимагати додатковий рік навчання за винятком закінчення курсових робіт.... [-]

США Syracuse
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 8 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою